
P365X-MACRO COMP 2A 9MM COY 3″
UPC:
798681696352
SKU:
365XCA-9-CXR3P-COMP-2A
Sig Sauer
$0.00
Product Attributes
| Color: | |
| Size: | |
| Voicing: | |
| Pages: | 0 |
3 in stock
Guaranteed safe checkout

Free Delivery 30 Day Trial Free Returns
Need Help? Call Us +1 255 854 55 26
Monday - Friday 9:00 - 17:00
Monday - Friday 9:00 - 17:00
Description
Description
| MFG MDL #: | 365XCA-9-CXR3P-COMP-2A |
| MODEL: | P365X-Macro Comp 2A |
| TYPE: | Semi-Auto Pistol |
| ACTION: | Striker Fired |
| FINISH: | Coyote |
| STOCK/GRIPS: | Polymer Frame Coyote Polymer Grip Polymer Frame |
| CALIBER/GAUGE: | 9mm |
| BARREL: | 3.1″ |
| OVERALL: | 6″ |
| CAPACITY: | 17 + 1 |
| MAGAZINE DESC: | 3 17rd. Flush |
| SIGHTS: | Std. X-RAY 3 Day/Night Sights |
Delivery Info
- Standard and Express delivery services are available for all items.
- Shipping costs are calculated at the checkout page (after delivery option & destination confirmation).
- Tracking is available for all delivery options.
- Items are delivered during standard business hours.
