
GLOCK PR20505 G20SF 10M REBUILT
UPC:
764503205057
SKU:
79162
$200.00
Product Attributes
| Caliber/Gauge: | 10mm |
| Pages: | 0 |
Out of stock
Guaranteed safe checkout

Free Delivery 30 Day Trial Free Returns
Need Help? Call Us +1 255 854 55 26
Monday - Friday 9:00 - 17:00
Monday - Friday 9:00 - 17:00
Description
Description
| Type: | Pistol |
| Action: | DAO |
| Caliber: | 10mm |
| Barrel Length: | 4.6″ |
| Capacity: | 15+1 |
| Safety: | Trigger |
| Sight Configuration: | Adjustable |
| Weight: | 39.51 oz |
| Frame Finish: | Black |
Delivery Info
- Standard and Express delivery services are available for all items.
- Shipping costs are calculated at the checkout page (after delivery option & destination confirmation).
- Tracking is available for all delivery options.
- Items are delivered during standard business hours.
