
Bond Arms BABP BullPup9 9mm Luger 3.35″ 7+1 Black Stainless Steel Slide Rosewoo
UPC:
855959000010
SKU:
45212
$200.00
Product Attributes
| Caliber/Gauge: | 9mm Luger |
| Pages: | 0 |
Out of stock
Guaranteed safe checkout

Free Delivery 30 Day Trial Free Returns
Need Help? Call Us +1 255 854 55 26
Monday - Friday 9:00 - 17:00
Monday - Friday 9:00 - 17:00
Description
Description
The BullPup9 features engraved rosewood grips, 3-dot dovetail drift adjustable sights, no safety, and comes with two 7-round magazines.
| Type: | Pistol |
| Action: | DAO |
| Caliber: | 9mm Luger |
| Barrel Length: | 3.35″ |
| Capacity: | 7+1 |
| Safety: | No Manual |
| Grips: | Rosewood |
| Sight Configuration: | 3-Dot Dovetail |
| Weight: | 17.5 oz |
| Frame Finish: | Black |
| Frame Material: | 7075-T6 Aluminum |
| Slide Description: | Stainless Steel |
| Sight Style: | Adjustable |
| Barrel Length Range: | 3.00″ to 3.99″ |
| Weight Range: | 16.00 oz to 31.99 oz |
Delivery Info
- Standard and Express delivery services are available for all items.
- Shipping costs are calculated at the checkout page (after delivery option & destination confirmation).
- Tracking is available for all delivery options.
- Items are delivered during standard business hours.
